Nr katalogowy: 1406

Nadia SITNIKOVA

Nr katalogowy: 1406

Find a horse, 2019

akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: SITINIKOVA oraz monogram wiązany;
estymacja: 1 200 - 1 500 zł