Nr katalogowy: 1407

Magdalena NAŁĘCZ (ur. 1970)

Nr katalogowy: 1407

Wspomnienie z Krety III, 2005

olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p. d.: M. NAŁĘCZ ;
estymacja: 4 000 - 5 600 zł