Nr katalogowy: 412

Marek EJSMOND-ŚLUSARCZYK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 412

Tsuba, 2009

akryl, płótno; 63 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marek / Ejsmond - / - Ślusarczyk / X 2009 r. >Tsuba<
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Cena oferowana 900 zł