Nr katalogowy: 401

Tomasz MUSIAŁ (ur. 1974)

Nr katalogowy: 401

Orzeł Biały, 2018

akryl, płótno; 200 x 200 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ MUSIAŁ 2018 / „ORZEŁ BIAŁY 8” / AKRYL 200 x 200 cm / + FILM FHD;
estymacja: 18 000 - 23 000 zł