Nr katalogowy: 1315

A. COFIN, XX w.

Nr katalogowy: 1315

Lecimy, 2001

pastel, papier; 34 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł