Nr katalogowy: 1310

Krzysztof PATALAS (ur. 1961)

Nr katalogowy: 1310

W lesie, 2018

akryl, olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: OPAT ALES / W LESIE.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 300 zł