Nr katalogowy: 1309

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1309

Stara Panna w modrzewiach, 1999

olej, akryl, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. i dat. l. g.: ABAKO'99;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł