Nr katalogowy: 353

Henryk BURZEC (1919-2005)

Nr katalogowy: 353

W objęciach, lata 50.-60. XX w.

drewno jesionowe; 30,5 x 7,5 x 11,5 cm;
sygn. na podstawie: H. BURZEC;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł