Achot MURACHIAN (ur. 1962)
Nr katalogowy: 314
Martwa natura z owocami, 1989
olej, płótno, 66 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.;
olej, płótno, 66 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.;
autorski opis obrazu na odwrocie w jęz. ormiańskim i rosyjskim.