Nr katalogowy: 12

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 12

Usta nad światem, 1972

litografia barwna, papier; 32 x 22 cm;
sygn. ołówkiem l. d.: Lebenstein;