Nr katalogowy: 10

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 10

Wpisany w kulę, 1972

litografia barwna, papier; 32 x 22 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: Lebenstein; l. d.: 46/100.