Nr katalogowy: 4

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 4

W plenerze, lata 30. XX w.

akwarela, papier; 36 x 50 cm;
na odwrocie ołówkiem: nr kat. 111.