905
Komoda w stylu empirowym fornirowana, orzechem, w części czerniona, ozdobiona mosiężnymi, owalnymi okuciami;
wys. 99 cm, szer. 123,5 cm, głęb. 58 cm; Europa Zachodnia (Włochy?), XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

906
Serwantka w stylu rokokowym fornirowana, ozdobiona intarsjowanymi kwiatami i bukietami w wazach;
wys. 213 cm, szer. 165 cm, głęb. 37 cm; Holandia, 4 ćw. XVIII w.
estymacja: 17 000 - 21 000 zł

1901
Skrzynia - skarbczyk rzeźbiona na stołowej toczonej podstawie w stylu manierystycznym, orzech;
Europa Środkowa, 2 pol. XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 500 zł

1902
Szafka w stylu empirowym zamykana jednoskrzydłowo, z szufladką, fornirowana, orzechem, w części czerniona,
85,8 x 45,2 x 35,5 cm, Europa Zachodnia (Włochy?), XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

1903
Komódka w stylu przejściowym rokokowo - klasycystycznym;
66 x 50,5 x 39 cm, Francja, 3 ćw. XIX wieku.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

1904
Para szafek nocnych w stylu art déco fornir: wzorzysty orzech, róża; 72 x 60 x 43,5 cm;
Polska, 1825-30.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 500 zł

1905
Biurko art deco niewielkie o asymetrycznym układzie frontu, fornirowane orzechem;
Polska, ok. 1930.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

1906
Stojak (gazetnik-nutnik) drewno, metal; 112,3 x 44 x 27,3 cm;
Cesarstwo Austrowęgierskie, projekt Koloman Moser (1868-1918), ok. 1900.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł