Nr katalogowy: 904

Nr katalogowy: 904

Komoda w stylu barokowym

dębowa, fornirowana orzechem, ozdobiona wstęgą ze śliwki, z dekoracyjnymi okuciami;
wys.75 cm, szer.112 cm, głęb.63 cm; Środkowa Europa (Niemcy?), XVIII/XIX w.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł