Nr katalogowy: 807

Julian Ursyn NIEMCEWICZ (1748-1841),Juliusz KOSSAK (1824-1899), Henryk PILATTI (1832-1894)

Nr katalogowy: 807

Śpiewy historyczne

Petersburg i Moskwa,1876; 29 x 21 cm.
Oprawa płócienna po konserwacji.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 300 zł