Nr katalogowy: 718

Nr katalogowy: 718

Komplet sztućców na 12 osób i środka stołu w kantynie meblowej (219 sztuk)

plater cechowany częściowo złocony, stal; Francja?, ok. 1900
Sztućce w kantynie w formie drewnianego, intarsjowanego stolika z 5 szufladami.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł