Nr katalogowy: 1602

Nr katalogowy: 1602

Wazon

szkło w kolorze żółto-zielonym, szlifowane, złocone; wys. 26 cm;
Czechy, Karsbad, Moser, 2 ćw. XX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł