Nr katalogowy: 1063

Alfred ŚWIEYKOWSKI (1969-1953) - ?

Nr katalogowy: 1063

Portret dziewczynki z zabawką

olej, płótno; 100 x 81 cm;
na odwrocie, u góry na płótnie, napis: A. Świeykowski.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł