Nr katalogowy: 1064

MALARZ NIEOKREŚLONY, HOLENDERSKI, XVII w.

Nr katalogowy: 1064

Pejzaż z chatą, drogą wiejską i kanałem

olej, deska parkietowana; 38,5 x 66,5 cm;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł