Nr katalogowy: 1047

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1047

Martwa natura

olej, płótno; 45,5 x 62,5 cm.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł