Nr katalogowy: 1035

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 1035

Kwitnąca łąka

olej, płótno naklejone na płytę; 25,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: HENRYK UZIEMBŁO.
estymacja: 2 800 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł