Nr katalogowy: 1029

Heinrich BRELING (1849-1914)

Nr katalogowy: 1029

Pytanie o drogę

olej, deska; 19 x 23 cm;
sygn. p. d.: Breling.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł