Nr katalogowy: 55

Adrien Van De VELDE (1636-1692) - krąg

Nr katalogowy: 55

Krajobraz ze zwierzętami u wodopoju

olej, płótno dublowane; 37,5 x 49 cm.
estymacja: 33 000 - 38 000 zł