Nr katalogowy: 48

Max GAISSER (1857-1922)

Nr katalogowy: 48

Scena we wnętrzu, 1887

olej, deska; 40,5 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Gaisser 87.
estymacja: 35 000 - 40 000 zł