Nr katalogowy: 47

Antoni JEZIERSKI (1859-1905)

Nr katalogowy: 47

Gliński przed sądem bojarów, 1888

olej, płótno; 100 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Antoni Jezierski. - / W Krakowie 1888 r. -.
estymacja: 75 000 - 95 000 zł
Cena sprzedaży 85 000 zł