Nr katalogowy: 42

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 42

Hiszpańska piękność [Hiszpańska tancerka]

olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Terlikowski.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł