Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Nr katalogowy: 42
Hiszpańska piękność [Hiszpańska tancerka]
olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Terlikowski.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
sygn. p. d.: Terlikowski.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł