Nr katalogowy: 41

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Nr katalogowy: 41

Kobieta i niebieska książka

olej, płótno; 87 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: FEDKOWICZ
estymacja: 11 000 - 14 000 zł