Nr katalogowy: 36

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Nr katalogowy: 36

Wiejska scena rodzajowa

olej, tektura; 69 x 100 cm;
sygn. p. d.: WT.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł