Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)
Nr katalogowy: 36
Wiejska scena rodzajowa
olej, tektura; 69 x 100 cm;
sygn. p. d.: WT.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
sygn. p. d.: WT.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł