Nr katalogowy: 22

J. KONARSKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 22

Jazda do miasta

olej, deska; 18 x 27 cm;
sygn. l. d.: JKonarski.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł