Nr katalogowy: 21

Nr katalogowy: 21

Pejzaż podkrakowski

olej, płótno; 43 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WWeiss.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł