Nr katalogowy: 18

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 18

W poświacie księżycowej (Grodzisko), 1913

olej, płótno dublowane; 101 x 150 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1913 / J Malczewski
estymacja: 170 000 - 220 000 zł