Nr katalogowy: 17

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Nr katalogowy: 17

Pejzaż z rzeką

olej, płótno; 53 x 71 cm
sygn. p. d.: IPieńkowski.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł