Nr katalogowy: 326

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 326

Kompozycja, 1967

akwarela, papier; 42 x 55 cm;
sygn., dat. i opisana l. d.: WITOLD-K. 67 Vallauris.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł