Nr katalogowy: 809

Westerstrands Toureboda

Nr katalogowy: 809

Zegar kartelu w stylu gustawiańskim

drewno złocone, mosiądz, wys. 62 cm;
sygn. na tarczy: WESTERSTRANDS TOUREBODA