Nr katalogowy: 316

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 316

Mężczyzna z martwą naturą, 1984

olej, płótno; 64,5 x 99,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: WM 84 / AW.