Nr katalogowy: 136

Henryk SIEDLANOWSKI (1906-1979)

Nr katalogowy: 136

Pejzaż z kościołem, 1939

olej, tektura; 20 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: H. SIEDLANOWSKI-1939.