Nr katalogowy: 50

Nr katalogowy: 50

Para kinkietów elektrycznych

drewno złocone; snycerka; wys. 61 cm, szer. 36,5 cm, głęb. 15 cm.
Europa Środkowa, Niemcy? 1 poł. XX w.