Nr katalogowy: 39

Robert GARRARD

Nr katalogowy: 39

Teryna do ciepłych potraw

srebro sterling; wys. 7 cm, średn. 27 cm; waga 1,534 g;
sygn. na spodzie: GARRARDS / Panton Street / LONDON;
cechy na boku;
naczynie...