Nr katalogowy: 6

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 6

Kwiaty w ogródku

olej, płótno; 34 x 29 cm;
sygn. l. d.: HENRYK UZIEMBŁO.