Nr katalogowy: 1

Henryk EPSTEIN (1892-1944)

Nr katalogowy: 1

Zimowy pejzaż ze sztafażem

akwarela, gwasz, czarna kredka, papier; 41 x 56 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: H. Epstein (ołówkiem).