Nr katalogowy: 824

Adam DOLEŻUCHOWICZ (1926-2001)

Nr katalogowy: 824

Kaseta - szachownica z zestawem figur w formie postaci górali

drewno intarsjowane, okleina brzozowa, drewno malowane;
wys. 7 cm, szer. 40,5 cm, głęb. 19, 8 cm; Zakopane (?), 2 ćw. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł