Nr katalogowy: 816

Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY (zał. 1862)

Nr katalogowy: 816

Presentoire

brąz złocony ogniowo, tafla lustrzana; średn. 27,3 cm, wys. 3 cm;
Polska, Warszawa, 1. ćw. XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł