Nr katalogowy: 712

Lutz & Weiss (czynni od 1882)

Nr katalogowy: 712

Wizytownik z herbem Oksza

srebro próby 800 częściowo złocone cechowane, emalia;
waga 67 g. Niemcy, Phorzheim, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł