Nr katalogowy: 1053

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

Nr katalogowy: 1053

Żyd z księgą

olej, tektura; 20,5 x 17 cm (owal);
sygn. z prawej strony: Maurycy Trębacz.
estymacja: 2 800 - 3 600 zł