Nr katalogowy: 1046

Damazy KOTOWSKI (1861-1943)

Nr katalogowy: 1046

Pejzaż z potokiem, 1924

olej, płótno naklejone na tekturę; 30,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Damazy 1924.
estymacja: 2 800 - 3 600 zł