Nr katalogowy: 1033

Valdemar MAGAARD (1964-1937)

Nr katalogowy: 1033

Nad kołyską, 1925

olej, płótno; 38 x 43,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: V.M. / 1925.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł