Nr katalogowy: 1032

Mieczysław Karol HEBENSTREIT (1887-1932)

Nr katalogowy: 1032

Wejherowska Kalwaria, 1922

akwarela, papier; 48 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: Wejherowo "Kalwarja" Pomorze / K. Hebenstreit 1922.
estymacja: 2 800 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 500 zł