Nr katalogowy: 1003

Maria RUŻYCKA-GABRYEL (1905-1961)

Nr katalogowy: 1003

Scena pasterska, 1929

akwaforta, papier; 17,5 x 15,5 (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: M. RUŻYCKA 1929. (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł