Nr katalogowy: 52

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Nr katalogowy: 52

Akt kobiety

olej, płótno dublowane na wosk; 80,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: FEDKOWICZ
estymacja: 25 000 - 30 000 zł